Учням і педагогам
Бердичівський професійний будівельний ліцей допоможе тобі реалізувати себе!
Ми прагнемо:
- Готувати фахівців, які здатні швидко реагувати на зміни середовища та знаходити себе на сучасному ринку праці.
- Надавати можливість роботодавцям спілкуватись з учнями з метою взаємного вибору місць проходження практики та подальшого працевлаштування.
- Допомагати кожному учневі та випускнику отримати роботу своєї мрії та здобути навички кар’єрного розвитку.
Будуй кар’єру разом із нами!
Форма навчання: денна
Вартість навчання: безкоштовно
Дуальна освіта
Учень поєднує навчання і стажування на підприємстві. При цьому отримує стипендію, близьку до заробітної плати.
Форма дуальної освіти поєднує навчання учня в ВПУ на денній формі за спеціально розробленим графіком індивідуальних занять із його офіційним працевлаштуванням за фахом на підприємстві або організації та обов’язковим навчанням (стажуванням) на робочому місці.
Дуальну форму можуть обирати учні, які навчаються за денною формою навчання та виявили особисте бажання.
Для переходу на дуальну форму навчання учень необхідно звернутись у деканат/дирекцію та повідомити про намір продовжити навчання за дуальною формою
Для переходу на дуальну форму навчання учень повинен:
- Звернутися до директора БПБЛ або його заступників із заявою про перехід на дуальну форму навчання, при цьому учень повинен попередньо узгодити із керівництвом обраного ним підприємства можливість його навчання за дуальною формою;
- У разі позитивного рішення учень повинен укласти тристоронній договір із БПБЛ та підприємством чи організацією про його подальше навчання за дуальною формою.
Головна мета
Діяльність НПЦ – реалізація завдань щодо вдосконалення практичної підготовки здобувачі освіти професійно-технічних навчальних закладів, вищих навчальних закладів підвищення кваліфікації:
- педагогічних працівників, фахівців підприємств, організацій;
- впровадження у навчальний процес новітніх виробничих технологій зварювального виробництва із застосуванням сучасного обладнання, інструментів і матеріалів;
- організація співробітництва і взаємодії, постійного зв’язку між підприємствами та іншими професійно-технічними навчальними закладами;
- поширення інноваційних педагогічних та виробничих технологій, інформації щодо новітніх матеріалів, інструментів, обладнання.
Будівельний навчально-практичний центр та центр професії “Монтажниксистеми утеплення”
Монтажник систем утеплення – це робітник який виконує комплекс робіт по утепленню фасадів для зниження до мінімуму тепловитрат через огороджувальні стінові конструкції будинків і споруд, а в цілому-забеспечення комфортного проживання мешканців будинку.
Вперше у 1944 році в Німеччині було освоєно активне виробництво енергозберігаючих матеріалів (пінополіуретан). В Європі виробництво почалося з 1955 року. У ті далекі часи прагнули замінити поліуретаном натуральний каучук, сталь, пробку. В результаті проведених досліджень вченими хіміками були винайдені тисячі поліуретанових композицій і численні технічно важливі матеріали на їх основі. Різке підвищення цін на нафту наприкінці двадцятого століття змусило розвинені країни світу розробити спеціальні програми, що стимулюють економне використання енергоресурсів.
У країнах Західної Європи та США пінополіуретан успішно застосовується в будівництві швидко-монтованих промислових і цивільних об’єктів близько 50 років. В Україні виробництво різних видів пінополіуретану збільшується з року в рік. Поява нових матеріалів призвела до виникнення нових професій у будівництві.
Монтажник систем утеплення будівель – перша професія з будівельного блоку, яка в рівному ступені відображає як вимоги до енергетичної і теплової ефективності будови, так і до сучасних тенденцій оформлення фасадів будівель, ін.
Професійна діяльність монтажника систем утеплення будівель відноситься до фізичної праці середнього навантаження і напруженості. Є обмеження щодо статі та віку., тому що роботи виконуються на висоті. Робота, як правило однозмінна і проводиться вдень. Роботи виконуються в різних кліматичних умовах, на висоті, використовуючи ручний та електрифікований інструмент.
Центр кар’єри
Центр професійної кар’єри – це помічник учнів у побудові успішної кар’єри та надійний партнер роботодавців у формуванні якісного кадрового резерву
Основна мета центру – організація проходження виробничої практики та працевлаштування випускників та їх адаптація до практичної діяльності, сприяння розвитку підприємницької ініціативи, опанування навичками само презентації, техніки пошуку роботи, здійснення моніторингу їх кар’єри та соціальне партнерство з роботодавцями.
Структура Центру
- Керівник центру – заступник директора з НВР
- Відповідальні за організацію виробничої практики та працевлаштування – старші майстри виробничого навчання
- Психолог
- Профконсультант
Пропонуємо учням та випускникам:
- допомогу в працевлаштуванні;
- надання інформації про актуальні вакансії, місця для проходження практики та інші можливості від роботодавців;
- професійні та мотивуючі майстер-класи від успішних фахівців-практиків;
- тренінги з розвитку особистісних, професійних, кар’єрних, підприємницьких компетенцій, профконсультації з питань складання резюме та особливостей проходження співбесіди з роботодавцями.
Історії з життя учнів та педагогів
Колектив та учні раді вітати Вас на нашій сторінці.
Можливо вас зацікавить